Увага! Стартував всеукраїнський конкурс малюнків «Озеленення України»!

Дата: 25.02.2020 09:27

У рамках проекту «Озеленення України» оголошено всеукраїнський тематичний конкурс малюнків на тему «Озеленення України»! До участі запрошуємо усіх дітей та молодь віком від 5 до 15 років. Триватиме конкурс з 4 по 28 лютого 2020 року.

Проведення конкурсу малюнків має за мету заохотити обдаровану і талановиту молодь до збереження природи, відновлення екосистеми, розвитку екологічної свідомості та креативних ідей щодо збереження природи.

Для проведення Конкурсу ініціаторами проекту «Озеленення України» створено Оргкомітет і розпочато формування Експертної групи, до якої увійдуть заслужені художники України, спеціалісти з оцінки дитячої творчості та видатні митці сучасності.

Конкурс малюнків «Озеленення України» планується провести у кілька етапів:

• І етап (з 4 по 28 лютого 2020 року) - виготовлення та представлення робіт;
  • ІІ етап (з 1 по 5 березня 2020 року) - визначення переможців Конкурсу;
  • III етап (6 березня 2020 року) - нагородження переможців.

Тематика малюнків: «Озеленення України», «Екологія», «Збереження планети», «Дерева, парки та алеї», «Разом ми врятуємо планету!».

Переможців буде визначено у двох вікових групах: від 5 до 10 років; від 11 до 15 років.

Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу! Вимоги до робіт:

-малюнки виконуються олівцями, олійними, акварельними фарбами у довільній графічній, живописній формах;

• малюнки мають бути виконані на папері формату не більше А2;
  • на конкурс подається фото/скан малюнку обраної тематики;

-у листі обов’язково вказується ПІБ, вік та місце навчання, адреса проживання, контактний телефон батьків, тематика;

• один учасник може подати по 1 малюнку з кожної тематики (максимум 5 малюнків).

Експертне журі обере 20 переможців! Автори найкращих робіт отримають від Організаторів дипломи переможців та цінні подарунки в стінах українського парламенту!

Фото/скан малюнків потрібно надсилати на адресу: greening.zeichnen@gmail.com»!

Координатор: Надія Чистяк, +38 (050)-663-01-32, + 38 (067)-878-80-28.

Комунікація зі ЗМІ: Юлія Бичай, +38 (066)-993-41-81.

Сторінка проекту у Fb: Озеленення України.