Увага! Змінений графік проведення звіту сільського голови перед жителями громади!

Дата: 25.02.2020 08:56

Звіт сільського голови про діяльність виконавчого органу Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за 2019 рік відбудеться за таким графіком:

1. с. Строганівка – 29 лютого 2020 року о 09:00 в приміщенні Будинку культури на першому поверсі;
  2. с. Іванівка – 29 лютого 2020 року о 13:00 в приміщенні Іванівської ЗОШ І-ІІ ст.;
  3. с. Григорівка – 05 березня 2020 року о 09:00 в приміщенні актового залу адмінбудівлі Григорівської сільської ради;
  4. с. Павлівка – 05 березня 2020 року о 13:00 в приміщенні Будинку культури на другому поверсі.

Запрошуємо взяти участь у заході всіх жителів Присиваської ОТГ. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з сільським головою та представниками апарату сільської ради у формі відкритого діалогу. Чекаємо на зустріч з Вами!