Інвестиційний атлас надрокористувача

Дата: 24.02.2020 11:47

Державна служба геології та надр України запустила «Інвестиційний атлас надрокористувача», який створено спільно з ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ.

«Інвестиційний атлас надрокористувача» – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу України.

Інші важливі елементи цієї політики – це лібералізація доступу до загальної геологічної інформації та якісна промоція об’єктів для інвестування.

Об’єкти , які включені до Атласу, розподілено на шість категорій за видами корисних копалин:

• вуглеводнева сировина;
  • металічні корисні копалини;
  • неметалічні корисні копалини;
  • підземні води;
  • горючі тверді корисні копалини;
  • дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. Усі охочі зможуть ініціювати одну з запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням. Також надрокористувачі можуть надавати свої пропозиції і номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу.

Атлас розміщений у вільному доступі на офіційному сайті Служби за посиланням http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/.

Інформація з сайту https://investinkherson.gov.ua