Увага! Відбувається набір громадських інспекторів з охорони довкілля!

Дата: 21.02.2020 09:08

Претендентом на призначення громадським інспектором може бути громадяни України який має середню або вищу освіту та досвід громадської чи іншої діяльності у сфері охорони довкілля або суміжних сферах не менше двох років.

Громадянин, який бажає бути громадським інспектором, повинен подати до Інспекції такі документи:

1. Подання від громадської організації природоохоронного спрямування або державного інспектора;
  2. Картку погодження на виконання обов'язків громадського інспектора за встановленою формою згідно наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 27.02.2002 № 88 "Про затвердження Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля";
  3. Копію атестата чи диплома про освіту;
  4. Копію довідки про визнання іноземного документа про освіту, завірену в установленому порядку (за наявністю);
  5. Особисту картку громадського інспектора;
  6. Дві фотокартки розміром 3x4.

У разі відсутності зауважень щодо поданих документів приймається рішення про надання допуску претендента на участь у співбесіді.

У разі позитивного висновку за результатами проходження співбесіди видаються посвідчення громадського інспектора з охорони довкілля.

Після видачі посвідчення, громадський інспектор виконує обов'язки на громадських засадах, без увільнення від основної роботи і без додаткової оплати праці, а саме: має право складати протоколи про адміністративні правопорушення при виявленні порушень природоохоронного законодавства, приймати участь у проведені перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства.