Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Увага! 28-29 лютого 2020 року відбудеться звіт сільського голови перед жителями громади!

Дата: 20.02.2020 15:37

Відповідно до п.7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Присиваської сільської ОТГ та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Григорівської сільської ради, оголошуємо про проведення звіту сільського голови за 2019 рік, що відбудеться за наступним графіком:

1. с. Григорівка – 28 лютого 2020 року о 09:00 в приміщенні актового залу адмінбудівлі Григорівської сільської ради;
  2. с. Павлівка – 28 лютого 2020 року о 13:00 в приміщенні Будинку культури на другому поверсі;
  3. с. Строганівка – 29 лютого 2020 року о 09:00 в приміщенні Будинку культури на першому поверсі;
  4. с. Іванівка – 29 лютого 2020 року о 13:00 в приміщенні Іванівської ЗОШ І-ІІ ст.

Запрошуємо всіх жителів Присиваської ОТГ взяти участь у слуханні звіту сільського голови. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з сільським головою та представниками апарату сільської ради у формі відкритого діалогу. Чекаємо на зустріч з Вами!