Відкритий кубок пам’яті воїнів-інтернаціоналістів з волейболу серед команд ветеранів ОТГ Херсонщини

Дата: 19.02.2020 13:46

Вже другий рік в селі Іванівка Присиваської сільської ОТГ проходить відкритий  кубок пам’яті воїнів-інтернаціоналістів серед команд ветеранів ОТГ Херсонщини (далі - Кубок). Цього року він відбувся 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Участь у змаганнях прийняли команди «Старт» Присиваської сільської ОТГ, «Профі – майстер» Хрестівської ОТГ, «Будівельник» смт. Каланчак,  «Лідер» Мирненської ОТГ та «Колос» с. Василівка.

І місце посіла команда «Профі – майстер» Хрестівської ОТГ.

ІІ місце – команда «Лідер» Мирненської ОТГ.

ІІІ місце – команда «Будівельник» смт. Каланчак.

По завершенню змагань в спортивному залі Іванівської ЗОШ І – ІІ ступенів було вручено кубок та медалі переможцям. Грамотами було нагороджено кращих гравців команд: Добрянського Геннадія («Профі – майстер» Хрестівська ОТГ), Олініченко Геннадія («Старт» Присиваська сільська ОТГ), Рябова Миколу («Будівельник» смт. Каланчак), Гернера Олександра («Лідер» Мирненська ОТГ) та Данильченко Сергія («Колос» с. Василівка).

Вітаємо переможців!!!

Статтю підготувала т.в.о.начальника відділу освіти,

культури, туризму, молоді та спорту Балясна Ю.В.