19 лютого відбудеться зустріч білоруських бізнесменів з потенційними партнерами з Херсонщини! Встигніть зареєструватися!

Дата: 13.02.2020 16:40

18-20 лютого 2020 р. в Херсоні перебуватиме бізнес-делегація з м. Гродно (Республіка Білорусь), яку очолюють голова м.Гродно Мечислав Гой та президент Гродненського відділення БелТПП Мирослав Саросек.

В рамках візиту гродненської делегації до Херсона, 19 лютого у Херсонській торгово-промисловій палаті відбудеться контактна біржа – зустріч білоруських бізнесменів з потенційними партнерами з Херсонщини. Серед представників бізнесу – директори заводів, що спеціалізуються на виробництві:

• сільськогосподарської техніки (ґрунтообробна, післязбиральна техніка, борони, сіялки, культиватори; доїльне обладнання; причепи, платформи тощо);
  • обладнання для закладів громадського харчування та іншого торгового обладнання (промислові посудомийні машини, стелажі, полки, шафи та інший інвентар для кухонь закладів громадського харчування / їдалень санаторіїв, шкіл, лікарень, промислових підприємств тощо; сушильні шафи; електроводонагрівачі, гідроакумулятори);
  • сухого молока та дитячого харчування;
  • паперу та поліграфії.

Запрошуємо Вас на зазначену зустріч і будемо вдячні за поширення інформації щодо неї серед зацікавлених керівників і власників підприємств Вашої ОТГ.

Участь у заході безкоштовна; це можливість для підприємств налагодити прямі контакти з білоруським заводом-виробником.

Час: 19 лютого 2020 р., 11:00-13:00 (реєстрація з 10:30)

Місце проведення: конференц-зал Херсонської ТПП (м.Херсон, вул.Гагаріна 34а)

Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/w3HD7vVsY7JFjdzC9

Додаткову інформацію можна отримати в Центрі міжнародного співробітництва ХТПП за тел.: (0552) 32-52-38, (067) 553-02-99, (067) 552-24-41, icc@tpp.ks.ua (Контактні особи – Тетяна Замниборщ, Олена Сагайдачна).