Будівництво готельного комплексу. Нові перспективи - нові можливості
Дата: 03.01.2020 13:05
Кількість переглядів: 1057
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/aad34588fa2c4c5255c7cf1f0a855ee3.jpg)
Щороку в Присиваську ОТГ приїздить все більше і більше туристів, щоб подивитись на надзвичайне місцеве диво – лікувальне Лемурійське озеро затоки Сиваш. Але звісно не тільки подивитись, а й відчути на собі ці лікувальні властивості.
В зв’язку з популяризацією Лемурійського озера в с.Григорівка Присиваської ОТГ щороку активніше розвивається «зелений туризм», місцеві жителі облаштовують свої садиби та охоче приймають там туристів. З’являється потреба в збільшенні кількості садиб, бо попит перевищує пропозицію. Наразі на території с.Григорівка завершується будівництво готельного комплексу на п'ять чотиримісних номерів з сучасними умовами проживання, що розташований в центрі села. Вже влітку цього року туристи зможуть винаймати там житло та насолоджуватись місцевими краєвидами.
« повернутися