Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Привітання здобувачів освіти в Присиваській ОТГ з Новим 2020 роком!

Дата: 02.01.2020 13:35

26 та 27 грудня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Присиваської ОТГ пройшли новорічні ранки.

Із словами привітання до учнів, батьків, вчителів та обслуговуючого персоналу звернулися представники апарату Григорівської сільської ради.

За спонсорські кошти ТОВ «Сивашенергопром» було придбано 179 подарунків для дітей 1-4 класів. Не залишилися байдужими й місцеві підприємці, які допомогли влаштувати свята та приготували солодощі для вихованців шкіл Присиваської ОТГ.

Дітки були надзвичайно раді, весело танцювали та розважалися, а наприкінці свят отримали приготовані їм подаруночки. Святкування пройшли на славу!

Ми дякуємо директору ТОВ «Сивашенергопром» та місцевим підприємцям за підтримку, розуміння, плідну співпрацю і щиро вітаємо з новорічними святами!