Новорічна казка для дітей

Дата: 24.12.2019 16:07

Новий рік – це час чудес, наповнений магією, очікуваннями та яскравими враженнями! Атмосфера чарівної казки розповсюджується по всім куточкам вулиць, осель, нею проникаються і дорослі, і діти.

24 грудня 2019 р. в дитячі садочки Присиваської ОТГ навідались Дід Мороз та Снігурочка, що подарували радість та новорічний настрій дітлахам, які зустрічали гостей радісним сміхом та посмішками. Саме представники POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine в костюмах новорічних героїв приїхали привітати дітей та подарували їм подарунки. Завітали до дитячих садків сіл Григорівка, Павлівка, Строганівка, Іванівка та Новомиколаївка, не оминувши жодного. Дітки щиро подякували за подарунки та охоче фотографувались з Дідом Морозом та Снігурочкою.

Загалом придбано та подаровано 148 подарункових наборів.

Щиро дякуємо POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine за небайдужість, співпрацю, за подаровану казку дітям нашої громади, радісні дитячі посмішки та гарний настрій! Адже діти – це наше все: наше теперішнє і майбутнє! Вітаємо з наступаючими новорічними святами. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя!