Оголошення щодо робочої зустрічі з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine
Дата: 23.12.2019 13:59
Кількість переглядів: 840
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/2c8c907947ef5e5a381597580739a21e.jpg)
26 грудня 2019 року о 10:00 в приміщенні адмінбудівлі Григорівської сільської ради за адресою с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20 відбудеться робоча зустріч з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine.
Мета зустрічі - обговорення поточної діяльності по впровадженню проекту по будівництву вітроелектростанції, обговорення поточних питань, шляхи вирішення та блок "питання-відповіді". До участі в нараді запрошуємо членів виконавчого комітету, депутатів ради та мешканців Присиваської ОТГ.
« повернутися