Покращення благоустрою території в с.Григорівка
Дата: 20.12.2019 14:04
Кількість переглядів: 754
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/4d0c74fbfdb9c3d151c3d6462772212d.jpg)
Активно протікає життя в селах Присиваської ОТГ. Не відпочивають і працівники комунального підприємства "Струмок", які щодня проводять роботи на території об'єднаної територіальної громади, залучаючи техніку і обладнання. 17 грудня 2019 року на території адміністративної будівлі Григорівської сільської ради були проведені роботи з покращення благоустрою місцевості, а саме прибирання території від сміття та гілок і дробіння гілок.
« повернутися