Участь у фасилітованій діалоговій сесії щодо соціальної згуртованості та питань, пов’язаних з конфліктом.

Дата: 03.12.2019 16:39

В листопаді 2019 року в приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування у Херсонській області відбулась фасилітована діалогова сесія щодо соціальної згуртованості та питань, повязаних з конфліктом.

Захід був організований та проведений неурядовою організацією «Stabilization Support Services», за підтримки посольства Великої Британії в Україні з метою реалізації проєкту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні, шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту». Координаторка заходу – Криницька Ірина Вадимівна. Участь в навчальній зустрічі прийняла інспектор, фахівець із соціальної роботи Григорівської сільської ради – Шостак Валентина Вікторівна.

Захід був цікавим та насиченим, адже тема конфліктів є завжди актульною. Інженер порозуміння Олег Іванов запропонував допомогу у вирішенні різноманітних локальних та регіональних конфліктів, з можливим консультативним виїздом  у громади. Дивізом його роботи є вислів А.Ейнштейна: «Мир не можна утримати силою. Його можна досягнути лише через порозуміння».

Організація заходу була на високому рівні!