Робоча зустріч з представниками ТОВ «Сивашенергопром» та POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine

Дата: 29.11.2019 10:11

28 листопада 2019 року о 10:00 в приміщенні адмінбудівлі Григор­івської сільської ра­ди пройшла щомісячна робоча зустріч з представн­иками  ТОВ “Сивашене­ргопром” та  POWERCH­INA  Syvash Wind Pro­ject  in Ukraine. На нараді були присутні члени виконавчого комітету, депутати ради та мешканці Пр­исиваської ОТГ.

Представники POWERCH­INA Syvash Wind Pro­ject in Ukraine відзвітували про виконання завдань, що були поставлені на минулих зустрічах. На даний час проведено ремонт мосту та ділянок доріг, які були пошкоджені великоваговим транспортом. Планується проведення експертизи мосту для надання дозволу перевезення через нього матеріалів та конструкцій для будівництва ВЕС. Виділено кошти на ремонт ділянки дороги перед смт. Чаплинка, що знаходиться в незадовільному стані.

Після короткого звіту мешканці села Григорівка звернулись до представників POWERCH­INA Syvash Wind Pro­ject in Ukraine з проханням надати матеріальну допомогу на відновлення історику-культурної спадщини села Григорівка, а саме костелу – Римо-католицької церкви св.Григорія. Дане питання буде розглянуте, а рішення озвучене на наступних зустрічах.