Третя щорічна презентація індексу спроможності місцевої влади в Присиваській ОТГ

Дата: 28.11.2019 10:54

27 листопада 2019 року в Григорівській сільській раді програмна спеціалістка Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE Анна Загорулько презентувала результати самооцінки спроможності місцевого самоврядування Присиваської ОТГ. Це була третя щорічна презентація індексу спроможності місцевої влади, на якій були присутні депутати Григорівської сільської ради, члени виконавчого комітету та працівники апарату.

Індекс спроможності місцевої влади – це інструмент оцінювання успішності громади, за допомогою якого місцева влада може визначити власні слабкі та сильні сторони, пріоритети для подальшої роботи і технічної допомоги.

Оцінка виконується за 20 показниками в межах 4 компетенцій (лідерство та управління, фінансовий менеджемент та бюджетування, надання послуг, участь громадськості), від 0 до 5 балів за кожним показником. Після попереднього збору даних, проведення анкетування працівників Григорівської сільської ради, була заповнена матриця та виставлені оцінки по кожному з критеріїв. До кожного показника додавались підтверджуючі документи або посилання на сторінку в інтернеті, де вони опубліковані.

Тож за результатами оцінювання маємо такі показники:

- бал ОТГ в 2017 році – 22;

- бал ОТГ в 2018 році – 31;

- бал ОТГ в 2019 році – 47.

Після представлення результатів будуть заплановані додаткові заходи щодо покращення спроможності місцевої влади та складена дорожня карта з планом дій. Виконання плану буде контролюватися програмною спеціалісткою Програми DOBRE.

Вдячні Анні Загорулько та Програмі DOBRE за підтримку, настанови та рекомендації, завдяки яким ми з кожним роком досягаємо кращих результатів і не зупиняємося на цьому.

Детальніше з результатами індексу спроможності місцевої влади можна ознайомитись в перзентації: Результати ІСМВ.