"Вільні творити майбутнє"!

Дата: 22.11.2019 13:38

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього року всі заходи проходили під гаслом «Вільні творити майбутнє». Тому з нагоди утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні осені 2013 – зими 2014 років у закладах Присиваської ОТГ було проведено наступні заходи:

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

- масовий захід – фотофест «Обличчя Майдану». У шкільному холі, під керівництвом педагога-організатора Л.Г.Шипки, учнівська молодь (7-11кл.) разом зі своїми наставниками вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

- проведено урок мужності «Герої нашого часу» для учнів 8-11 класів. На захід був запрошений учасник АТО, випускник нашої школи Посуховський Андрій Олександрович. Учасники зустрічі послухали розповідь учасника бойових дій та переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила». Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

- для учнів 1-7 класів проведено інформаційні експрес –хвилинки «Майдан гідних».

Строганівська ЗОШ І-ІІІ ст.

- в шкільній бібліотеці Торчило С.І. організувала тематичну виставку ілюстративного та інформаційного матеріалу «Вільні творити майбутнє».

- для учнів початкової школи був організований перегляд відеофільму «Вчимося бути гідними».

- в 5-10 класах пройшли уроки мужності та уроки пам’яті «Країна нескорених».

- в приміщені громадського простору була проведена загальношкільна лінійка «Вшанування подвигу учасників Революції Гідності».

Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

- провели бесіду з переглядом презентації «День Гідності і Свободи» для учнів 1-2 класів;

- пройшли години спілкування з переглядом презентації «Єднаймося заради України» з учнями 3-4 класів та години спілкування «Народ мій є, народ мій завжди буде…» для школярів 6-8 класів;

- провели загальношкільну лінійку «Вільні творити майбутнє».

Григорівський СБК

-відбувся урочистий захід до Дня Свободи та Гідності «Сила нації в єдності» та хвилина мовчання в пам’ять героїв Небесної сотні, воїнів АТО і всіх патріотів, які віддали свої життя в боротьбі за свободу та територіальну цілісність нашої країни.