Конкурс майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

Дата: 20.11.2019 15:57

15 листопада 2019 року був організований Міжшкільний етап конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», який проводився на базі Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Григорівської сільської ради з метою активізації естетичного, національно-патріотичного виховання учнів шляхом залучення до народної творчості, подальшого  розвитку аматорського мистецтва, виявлення талановитих та обдарованих дітей .

В цьому конкурсі приймали участь учні таких шкіл: Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст., Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Строганівська ЗОШ І-ІІІ ст., Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

Оцінювання учасників Конкурсу відбувалося за критеріями, вказаними у Положенні: художній рівень репертуару, індивідуальність виконавця, виконавська майстерність читця. Виступ читців оцінювався за 10-ти бальною системою (максимум) і складав суму трьох чисел (відповідно до критеріїв оцінювання).

Відповідно до кількості балів, набраних учасниками Конкурсу, було розподілено призові місця.

І вікова категорія (6-9 років):

- І місце – Жук Володимир, учень Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Грабовецька І.В).

- ІІ місце –Бартківська Тіна, учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник –Кинаш А.І.).

- ІІІ місце – Фурса Альбіна, учениця Григорівської  ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Сивцева О.М.),

та Чичаєва Аміна , учениця Григорівськаї ЗОШ І-ІІІст.(керівник – Кинаш А.І.).

ІІ вікова категорія(10-13років):

- І місце – Мороз Поліна, учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Мороз Н.М.). ,

та Унтила Ерік, учень Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Мороз Н.М.).

- ІІ місце – Потапова Анастасія, учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Мороз Н.М.),

та Гнатовська Елизавета учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Сьомаш Т.А.).

- ІІІ місце – Рогальська Тетяна, учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Сьомаш Т.А.).

ІІІ вікова категорія(14-17років):

- І місце – Молдован Олена , учениця Іванівської ЗОШ  І-ІІ ст.,(керівник – Доценко О.С.).

- ІІ місце – Онищенко Єлизавета, учениця Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник – Андрушко А.С.),

та Головач Антон, учень Строганівської ЗОШ  І-ІІІ ст., (керівник – Андрушко А.С.).

- ІІІ місце – Жук Данило, учень Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник – Мороз Н.М.).

Вітаємо всіх учасників цього конкурсу, ви всі переможці !