Комплексна навчальна програма«Академія громадянина для кримчан у Херсоні» в рамках реалізації в Херсонській області програми "Підзвітна та відповідальна політика" (U-RAР)

Дата: 14.11.2019 09:30

В рамках реалізації в Херсонської області програми «Підзвітна та відповідальна політика» (U-RAР), яка фінансується Агенцію США з Міжнародного розвитку, в м.Херсон проводитиметься комплексна навчальна програма «Академія громадянина для кримчан у Херсоні». Академія є частиною програми U-RAР та реалізується в Херсонській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua).

Академія розрахована на внутрішньо переміщених осіб з АР Крим які проживають у Херсонській області та спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. Учасники отримають знання з наступних тем:

• Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
  • Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
  • Дієві інструменти запобігання корупції;
  • Розуміння своїх прав;
  • Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
  • Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Найбільш активні учасники будуть рекомендовані до участі в програмах стажування Міжнародного республіканського інституту за кордоном та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві. В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії: І сесія - 22-24 листопада, ІІ сесія - 7-8 грудня, ІІІ сесія - 13-15 грудня. МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Для учасників з Херсонської області організатори забезпечують проїзд та проживання в м.Херсон.

Зареєструватися для участі в Академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням https://www.iri.org.ua/kalendar-podiv/akademiva-gromadvanina- dlva-krimchan-u-khersoni. В разі виникнення питань будь ласка звертайтеся за тел.: 0673235826 або ел.пошті yseliverstov@iri.org.