Про Програму "Підтримки народжуваності дітей в Присиваській сільській ОТГ" на 2019 рік

Дата: 13.11.2019 09:33

З метою поліпшення демографічної ситуації в Присиваській сільській ОТГ ,  в 2019 році затверджена та вступила в дію з 01 липня Програма «Підтримки народжуваності дітей» (далі – Програма). Основною метою Програми є стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї, в якій народилася (була усиновлена) дитина, шляхом надання адресної допомоги при її народженні.

Надання  сім`ї  адресної  одноразової грошової допомоги здійснюється  на дітей, що народилися з 01.01.2019 р. у сумі:

• при народженні першої дитини   – 2000,00 грн.
  • при народженні  другої дитини    – 2500,00 грн.
  • при народженні третьої дитини та послідуючих дітей  – 5000,00 грн.

Адресна одноразова грошова допомога при народженні (усиновленні) дитини надається сім`ї, один з батьків якої зареєстрований та постійно проживає на території населених пунктів Присиваської ОТГ.

За цей період до Григорівської сільської ради звернулось 15 мешканців ОТГ з відповідними заявами та пакетом документів. На засіданні виконавчого комітету від 07.11.2019 року були розглянуті заяви та прийнято позитивне рішення про виділення коштів на загальну суму 49 000 грн.

Виплата допомоги за рахунок  бюджету Присиваської ОТГ - це започаткування великої комплексної і цілісної політики, яка врешті-решт позитивно вплине на демографічну ситуацію в громаді.