Увага! Будуть проводитись заходи із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин!

Дата: 12.11.2019 15:30

Наприкінці жовтня місяця та на початку листопада 2019 року на території області будуть проводитись заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом скидання вакцини з літаків.

Вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні; не викликає захворювання у молодих тварин; не виділяє вакцинний вірус зі слиною; безпечна для інших тварин; безпечна для людини і природного середовища; стабільна в польових умовах.

Розповсюдження вакцини літаком найбільш економічний варіант серед всіх систем розподілу, при цьому обробці піддаються всі середовища існування лисиці (с/г угіддя, гори, ліси, приміські зони).

Мінімальна щільність принад повинна бути не менше, ніж 20 доз/км2.

Розповсюдження вакцини не проводиться над населеними пунктами, болотами, водоймищами, авто- та залізничними  шляхами, місцями проведення польових робіт.

Звертаємось до мешканців району, з порозумінням поставтеся до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнуйте їх, не беріть до рук, а залиште привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за порозуміння.