Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Привітання працівників культури та аматорів народного мистецтва в Присиваській ОТГ

Дата: 11.11.2019 14:18

09 листопада традиційно святкують Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З наближенням свята, 08 листопада 2019 року привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва громади в актовій залі Григорівської сільської ради. Від імені сільського голови присутніх привітала заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.В. Зозулінська.

Також до актової зали завітали представники POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine, які вітали всіх присутніх зі святом та подарували ансамблю «Мрія» Григорівського сільського Будинку культури нові сценічні костюми.