Працівниками Присиваської ОТГ обстежено умови проживання дитини в КЗ "Таврійський навчально-реабілітаційний центр"

Дата: 07.11.2019 09:27

5 листопада 2019 року представниками нашої громади в.о. старости села Павлівка А.Андрієвським та фахівцем з соціальної роботи В.Шостак було обстежено умови проживання, навчання та виховання дитини в комунальному закладі «Таврійський навчально-реабілітаційний центр» Херсонської обласної ради, що знаходиться в м.Таврійськ. Хлопчик навчається у 2 класі, має добру успішність, зважаючи на свої психологічні та розумові можливості, працьовитий, щирий.

Центр потопає у розмаїтті квітів та зелених насаджень, одним з напрямків трудового навчання є квітникарство. Ще навчають на швачок, плиточників та мулярів, але на жаль ніяких сертифікатів про отримання спеціальності не надають.

Світлі, просторі класи з неймовірною кількістю кімнатних рослин, багатою навчально-методичною базою вражали своєю чистотою, теплом та затишком. В коридорах смачно пахло випічкою та борщем.

Завжди, коли потрапляєш у такі заклади, часточка твоєї душі залишається з цими дітками назавжди. Дівчинка Віка, років 9-ти,  з великими блакитними очима, зазираючи в очі пошепки запитувала: «Мама?...»