Діти Присиваської ОТГ в Новокаховському санаторію "Дружба"

Дата: 07.11.2019 09:17

В одному із сіл нашої ОТГ нещодавно було вилучено дітей із сімї через недбале ставлення матері до виконання своїх батьківських обовязків. Дітей вилучено тимчасово у інтернатний заклад санаторного типу. Діти в такому закладі знаходяться на неповному державному забезпеченні, але мають чисту білизну, пятиразове харчування, теплі корпуси і небайдужих людей поруч.

Стараннями бабусі діти мали новий зимовий одяг та змінну білизну. По приїзду в санаторій виявилось, що діти хворі, мають підвищену температуру тіла, кашель та всі ознаки простудного захворювання. Кваліфіковані спеціалісти відразу зробили призначення: купу відповідних медикаментів, масажі, фізіотерапевтичні процедури.

Окрім лікування, діти отримуватимуть і освітні послуги відповідно до свого віку.

Комунальний заклад Новокаховський обласний дитячий санаторій «Дружба», знаходиться в центрі містечка, має просторе подвір’я, окремі навчальні корпуси та спальні. Дітьми опікуються кваліфіковані спеціалісти та щедрі на душевне тепло люди. На території санаторію та його корпусів незвично тихо, складалось враження, що мешканці розмовляють пошепки, а це є показником того, що всі ЧУЮТЬ один одного.

Діти із задоволенням залишились у закладі. Матері надана можливість за час відсутності дітей привести помешкання до ладу, придбати основні продукти харчування та дрова. У разі невиконання цих вимог буде стояти питання про відібрання дітей та  позбавлення матері батьківських прав у законному порядку.