Оголошення! Про проведення огляду – конкурсу на кращий кабінет 1-2 класів!

Дата: 05.11.2019 17:04

З метою забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах, реалізації завдань, визначених Державними стандартами початкової загальної освіти, та з метою підготовки до організованого переходу школи І ступеня на роботу за новими програмами   наказом МОН України  від 13.02. 2018р. № 137 :

-  провести  конкурс на кращий навчальний кабінет початкових класів в навчальних закладах.

Огляд-конкурс на кращий навчальний кабінет   початкових класів, спрямований на активізацію та вдосконалення роботи навчальних кабінетів  початкових класів  у навчальних закладах  та якісну підготовку навчальних закладів до переходу на роботу за новими Державними стандартами початкової загальної освіти.

Головна мета огляду-конкурсу полягає в активізації та вдосконаленні діяльності із забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу в 1 –2 класах та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту  початкової загальної освіти.

Завдання  огляд - конкурсу це виявлення реального стану функціонування навчальних кабінетів  початкових класів та спрямування роботи педагогічних колективів на забезпечення якісного рівня освітніх послуг  з початкового навчання.

Керівництво оглядом-конкурсом здійснюється оргкомітетом, на який покладається відповідальність за його організацію та підведення підсумків. Призерів і переможців огляду-конкурсу визначає журі.

Конкурс проводиться в період з 05.11. по 01.12.19 року.  В огляді-конкурсі беруть участь загальноосвітні навчальні заклади  .

Кабінети, які стануть переможцями і призерами  огляду-конкурсу, нагороджуються :

1-перше місце – грамотою сільського голови, цінним подарунком;

2-друге і 3 - третє місце - грамотою сільського голови.

Кабінет, що отримає найвищу суму балів буде претендувати на присвячення звання «Зразковий  кабінет  початкових класів».