Оголошення щодо робочої зустрічі з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine"
Дата: 18.10.2019 11:02
Кількість переглядів: 802
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/871bf96cdbe3a24e40ba1774e74d3ace.png)
24 жовтня 2019 року об 10:00 в приміщенні адмінбудівлі Григорівської сільської ради за адресою: с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20 відбудеться робоча зустріч з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine. Мета зустрічі - обговорення поточної діяльності по впровадженню проекту по будівництву вітроелектростанції, обговорення поточних питань , шляхи вирішення та блок "питання-відповіді". До участі в нараді запрошуємо членів виконавчого комітету, депутатів ради та мешканців Присиваської ОТГ.
« повернутися