Херсонська область, Чаплинський район

Всесвітній День туризму в Присиваській ОТГ

Дата: 07.10.2019 08:47

Щорічно 27 вересня у всьому світі святкують День туризму. Не минуло це свято і Присиваську ОТГ.

За традицією святковий вогник проходить в Григорівському сільському Будинку культури. На захід було запрошено власників «зелених» садиб, які протягом року приймали туристів. Приємно бачити що з кожним роком кількість власників збільшується. В цьому році до розвитку туризму в громаді долучились власники «зелених» садиб із села Іванівка.

Всіх присутніх зі святом привітали учасники художньої самодіяльності та т.в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ю.В. Балясна, яка вручила подяки від імені голови Григорівської сільської ради С.О. Кліщевського.