Реалізація проекту «Термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» по проспекту Новікова, 14 в с. Григорівка»

Дата: 03.10.2019 16:40

Наразі в Присиваській ОТГ триває впровадження проекту «Термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» по проспекту Новікова, 14 в с. Григорівка», який реалізується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в розмірі – 1 158 400 грн. та за кошти з бюджету Григорівської сільської ради в розмірі – 178 187 грн. (згідно договору підряду).

Метою проекту є скорочення втрат теплової енергії, створення належних умов для навчально-виховного процесу.

Головним завданням проекту є утеплення будівлі з використанням сучасних енергозберігаючих технологій.

В результаті проведення низки санаційних робіт існуючої будівлі, теплові втрати через зовнішні огороджувальні конструкції суттєво знизяться, підвищиться рівень термічної герметичності та підвищиться термін служби будівельних конструкцій. Це призведе до зниження споживання теплової енергії , при цьому відбудеться скорочення бюджетних видатків на закупівлю теплової енергії.

Працюємо над покращенням якості життя в Присиваській ОТГ, впроваджуючи енергоефективні проекти. Діємо для світлого майбутнього громади, а запорука цьому – це здорові та щасливі дітки!