Завершилась реалізація проекту по будівництву вуличного освітлення вулиць в с. Григорівка.

Дата: 03.10.2019 09:54

01 жовтня 2019 року завершились роботи по проекту «Будівництво вуличного освітлення в с. Григорівка по вул. Пушкіна, частково вул. Шкільна, частково вул. Толстого , частково проспект Новікова». Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку, загальна кошторисна вартість об’єкту складає - 611 969 грн.  Мета проекту -  створення комфортних і безпечних умов проживання для жителів Присиваської ОТГ, забезпечення умов безпечного пересування населення та учасників дорожнього руху, надійності функціонування і сталого розвитку об’єктів зовнішнього освітлення. Кошти на реалізацію проекту надали компанія «ПАУЕР КОНСТРАКШН КОРПОРЕЙШН ОФ ЧАЙНА, ЛТД», в особі Директора Представництва Лю Шенгу в розмірі - 300 000 грн. та ТОВ «Сивашенергопром» в особі директора Немченко Андрія Миколайовича в розмірі – 311 969 грн.

Сердечно дякуємо благодійникам за допомогу! Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів!