Санітарна обрізка каштанів біля тротуару по проспекту Новікова.
Дата: 03.10.2019 08:47
Кількість переглядів: 572
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/35339fa95436994d0ff8ae9e42cb92af.jpg)
Працівники комунального підприємства «Струмок» Григорівської сільської ради провели санітарну обрізку каштанів біля тротуару по проспекту Новікова. Принагідно звертаємось до жителів, гостей с. Григорівка з проханням дотримуватись пункту 4.1 правил дорожнього руху - "Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку".
« повернутися