Бюджет для громадян Присиваської ОТГ на 2019 рік

Дата: 01.10.2019 17:22

В 2019 році вдруге був розроблений та презентований «Бюджет для громадян Присиваської об'єднаної територіальної громади» - документ, який містить спрощену, позбавлену технічної мови інформацію про місцевий бюджет. Це новий для жителів громади формат пояснення складних бюджетних питань у зручних форматах: інфографіка, інтерактивні презентації, друковані видання з візуалізованими даними, які доносять інформацію про те, як і куди йдуть гроші громади.

Також важливо, що бюджет для громадян демонструє можливості для кожного мешканця громади впливати на формування та витрачання бюджету своєї громади. Бюджет для громадян допомагає зрозуміти бюджет громади і побачити своє місце в ньому. Він нагадує, що бюджет громади - це кошти всіх її мешканців  і показує,  що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

Більш детально з «Бюджетом для громадян» Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік можна ознайомитися за посиланням: Бюджет для громадян Присиваської ОТГ 2019 рік.