Херсонська область, Чаплинський район

Шановні жителі Присиваської ОТГ! Долучайтесь до формування бюджету Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2020 рік.

Дата: 04.09.2019 16:55

Григорівська сільська рада з 20 серпня 2019 року розпочала роботу по формуванню місцевого бюджету на 2020 рік.

Бажаючі прийняти активну участь у формуванні видаткової частини місцевого бюджету на 2020 рік,  можуть звертатись до фінансового відділу Григорівської сільської ради кожного понеділка та середу  з 16.00 до 17.00 год для заповнення форми пропозицій. Прийом пропозицій триватиме з 04 по 30 вересня 2019 року.

Додатково в кожному адмінбудинку громади розміщенні  "скриньки пропозицій", в яких можна залишити письмові пропозиції щодо формування бюджету на 2020 рік.

Для зручності й мобільності, консультації будуть проведені у формі електронного опитування  -НАТИСНІТЬ НА ДАНЕ ПОСИЛАННЯ-

Також у період з 17 по 25 вересня 2019 року відбудуться консультації з громадськістю щодо розробленого «Бюджету для громадян» за 2019 рік та проекту бюджету Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в селах Григорівка, Павлівка, Строганівка, Іванівка за наступним графіком:

17.09 - вулична акція в с.Григорівка, урок-гра в школі, початок о 09:00.

18.09 - вулична акція в с.Павлівка, початок о 09:00.

19.09 - вулична акція в с.Іванівка, початок о 09:00.

25.09 - вулична акція в с.Строганівка, початок о 09:00.

Впродовж жовтня отримані пропозиції громадян будуть опрацьовані бухгалтерсько-фінансовим відділом та передані на розгляд депутатській комісії. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади у формі звіту.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО ЗА АКТИВНІСТЬ, ДО ЗУСТРІЧІ НА ВУЛИЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЯХ!