Оголошення щодо робочої зустрічі з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine"
Дата: 27.08.2019 09:58
Кількість переглядів: 933
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/36a88add93fd4b99f1d5316cef428866.png)
29 серпня 2019 року об 10:00 в приміщенні адмінбудівлі Григорівської сільської ради за адресою: с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20 відбудеться робоча зустріч з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine. Мета зустрічі - обговорення поточної діяльності по впровадженню проекту по будівництву вітроелектростанції, обговорення поточних питань , шляхи вирішення та блок "питання-відповіді". До участі в нараді запрошуємо членів виконавчого комітету, депутатів ради та мешканців Присиваської ОТГ.
« повернутися