Роботи з покращення благоустрою території громади
Дата: 19.08.2019 23:19
Кількість переглядів: 868
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/aa52d34d9e42d157e412b2986f9871df.jpg)
Працівниками комунального підприємства «Струмок» проведені роботи з покращення благоустрою території Присиваської ОТГ, а саме: обкіс території дитячого майданчика в с.Григорівка та території Григорівського Будинку культури, обрізання дерев, вивезення сміття з території школи в с. Павлівка, обкіс узбіччя від села Григорівка до села Павлівка.
« повернутися