Круглий стіл на тему «Соціальні потреби в об’єднаних територіальних громадах Херсонської області»

Дата: 13.08.2019 09:51

12 серпня 2019 року, на базі Центру розвитку місцевого самоврядування, відбувся круглий стіл на тему «Соціальні потреби в об’єднаних територіальних громадах Херсонської області», за участі неурядової організації «Stabilization Support Services», заснованої посольством Великої Британії в Україні.

Захід організовано з метою успішної реалізації проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні, шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту».

Присиваська ОТГ, надала аплікаційну форму заявки на участь у проекті, результати конкурсу будуть оприлюднені після 18 серпня 2019 року. Результатом участі у проекті буде всебічна допомога вищеназваних донорських організацій у розвитку надання соціальних послуг населенню громади, забезпечення сталого та довгострокового захисту потреб населення, що постраждало внаслідок конфлікту, включаючи повний і недискримінаційний доступ до якісних соціальних послуг, реалізацію прав і свобод людини та інтеграцію ВПО. Для реалізації цих планів необхідно всім внутрішньо-переміщеним особам надати, за можливості, документи про отримання статусу та свої особисті дані фахівцю з соціальної роботи Григорівської сільської ради до 01.09.2019 року.