ХVІ Фестиваль "Український кавун - солодке диво"
Дата: 12.08.2019 08:37
Кількість переглядів: 641
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/72e9e35f29f35f54180ca7a87dcef974.jpg)
В м. Гола Пристань 10 липня 2019 року пройшов ХVІ Фестиваль "Український кавун-солодке диво" . Учасники художньої самодіяльності Присивасткої ОТГ (Григорівський, Павлівський та Іванівський СБК) прийняли в ньому участь та посіли ІІІ місце в номінації "Краща виставка сільськогосподарської продукції ".
« повернутися