Обговорення гендерного питання з місцевими депутатами

Дата: 07.08.2019 10:46

06 липня 2019 року в приміщенні актового залу Григорівської сільської ради відбулась зустріч з експертами Програми DOBRE з питання щодо створення гендерних депутатських груп в Присиваській ОТГ.

Присутні депутати та працівники аппарату Григорівської сільської ради почали своє спілкування зі складання гендерного портрету ОТГ. Консультантка Національного демократичного інституту міжнародних відносин Любов Лук'янцева розповіла про гендерні стереотипи та гендерні розриви, які існують в Україні, про Міжракційне депутатське об'єднання «Рівні можливості» (далі – МФО) та актуальність створення такого в Присиваській ОТГ.  Головною метою МФО «Рівні можливості» є об'єднання зусиль депутатів задля досягнення паритетного становища жінок та чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права.

В кінці зустрічі експерти подарували присутнім 2 книги «Це зробила вона» та «Це також зробила вона», в якій зібрані історії про успішних жінок, що змогли досягнути неперевершених результатів.