Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області.

Дата: 06.08.2019 09:53

1) Предмет громадських слухань:

проект Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області, затверджений рішенням ХХХІ сесії VІІ скликання Григорівської сільської ради від 26.06.19 р. №497 «Про затвердження проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області» (далі проект Статуту).

2) Громадські слухання з обговорення проекту Статуту відбудуться за наступним графіком:

- 12 серпня 2019 року о 09:00 на базі Івановського Будинку культури за адресою: с.Іванівка, вул. Центральна, 9 .

- 12 серпня 2019 року о 13:00 на базі Строганівського Будинку культури за адресою: с. Строганівка, вул. Шкільна, 17.

- 13 серпня 2019 року о 09:00 на базі Павлівського Будинку культури за адресою: с. Павлівка, вул. Миру, 6.

- 13 серпня 2019 року о 13:00 на базі Григорівського Будинку культури за адресою: с. Григорівка, проспект Новікова, 9.

3) Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

пропозиції подаються до відповідальної особи і розглядаються з 11 липня по 11 серпня 2019 р. (бланк для пропозицій знаходиться в адмінбудинках громади та на сайті Присиваської ОТГ у розділі «Громадські слухання», підрозділ «Громадські слухання проекту Статуту »)

4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом Статуту:

- з паперовою версією проекту Статуту можливо ознайомитись в адміністративному приміщенні Григорівської сільської ради за адресою: с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20, кабінет керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету та в адміністративних будівлях старостинських округів за адресою: с.Павлівка, вул. Миру, 1; с. Строганівка, вул. Шкільна, 4 ; с. Іванівка, вул. Цетральна,11 в робочі дні тижня з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.