Увага! Щодо несвоєчасної сплати земельного податку!

Дата: 24.07.2019 08:20

Відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни сплачують плату за землю та орендну плату за землю протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення – рішення.

У випадку несвоєчасної сплати земельного податку, нараховується фінансова санкція та пеня:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці понад 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

До того ж ст.141 Земельного кодексу України передбачено, що у разі систематичної несплати земельного податку, земельна ділянка може бути вилучена без згоди землекористувача.

Шановні громадяни, для уникнення конфліктних ситуацій, просимо своєчасно сплачувати нараховані суми земельного податку та інші місцеві податки!

Григорівська сільська рада.