Інформація щодо реалізації Програми "Власний дім" в Присиваській ОТГ

Дата: 12.07.2019 08:20

З метою втілення державної політики у сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи щодо підтримки Індивідуального житлового будівництва на селі» в області проводиться реалізація регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» (далі-Програма), III етап якої затверджений рішенням сесії обласної ради від ЗО листопада 2011 року № 337 на період 2012-2020 роки.

В цілому, Програма спрямована на розвиток сільських територій, закріплення кадрового потенціалу сільської місцевості, створення сприятливих умов для самозайнятості сільського населення. В Присиваській ОТГ вона реалізується з 2018 року.

У 2018 році 12 мешканців Присиваської об’єднаної територіальної громади отримали пільгових кредитів на загальну суму 500 тис. грн.

У поточному році 7 сімей поліпшили свої житлово-побутові умови за рахунок реконструкції житлових будинків та розвитку власного подвір’я, шляхом придбання сільгосптехніки. Загальна сума наданих кредитів складає близько 400 тис. гри.