Херсонська область, Чаплинський район

Навчальна поїздка до Присиваської ОТГ представників Київської та Кіровоградської областей

Дата: 11.07.2019 10:49

10 липня 2019 року Присиваська громада зустрічала гостей з Київської та Кіровоградської областей, що прибули в рамках навчального туру до Херсонської області «Розвиток зеленого туризму як рушій місцевого економічного зростання», організованого Центром розвитку місцевого самоврядування.

Привітно зустріли гостей працівники Григорівської сільської ради традиційним короваєм, презентували пріоритети розвитку та досягнення Присиваської ОТГ за період об’єднання, розповіли про природнє багатство – Лемурійське озеро затоки Сиваш та про розвиток «зеленого туризму» в громаді. Після знайомства та презентації показали гостям декілька зелених садиб, в яких господарі приймають туристів, що приїздять на цілюще озеро.

Відвідали Лемурійське озеро, насолодились прекрасними краєвидами тих місць та зробили традиційні колективні фото. Гості мали змогу перевірити, чи справді вода в озері така солона, що виштовхує на поверхню та із задоволенням покупалися в ньому.

На завершення візиту відвідали приватний краєзнавчий музей Павла Робака, де господар зібрав купу історичних знахідок та експонатів.