Про ухилення від проходження військової служби

Дата: 11.07.2019 08:40

В травні 2019 року жителя смт Асканія-Нова, Чаплинського району, Херсонської області Р., 1989 року народження було визнано винуватим у вчинені кримінального правопорушення, передбачено ч. 4 ст. 407 КК України та призначено йому покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

Військовослужбовець - контрактник усвідомлюючи суспільно- небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи умисно, з метою тимчасово незаконно ухилитися від проходження військової служби в грудні 2017 року самовільно без поважних причин залишив військову частину та направився до свого місця проживання в Чаплинський район.

Лише в лютому 2019 року він добровільно і з власної ініціативи прибув до військової прокуратури з щирим каяттям у вчиненому ним злочині.

У відповідність зі ст. 76 КК України громадянина Р. звільнено від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 1 (одного) року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього завдання.