Свято Івана Купала в Присиваській ОТГ: ніч, оповита міфами та надзвичайними історіями, легендами та чарівними створіннями.

Дата: 09.07.2019 13:17

Ой, на Івана, та й на Купала

Красна дівчина зілля копала,

Квіти збирала,віночки плела,

З дівчатами разом з усього села.

Такими словами ведучі Олексій Лапшиков та Надія Гнатовська розпочали ХІІІ фестиваль народної творчості «Купальська ніч» (далі – Фестиваль ), який пройшов 06 липня 2019 року біля ставу в с. Григорівка Чаплинського району Херсонської області.

Вітальними словами до гостей та жителів села звернулись: кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі 186 висунутий шляхом самовисування, голова Григорівської сільської ради Сергій Кліщевський, в.о. старости сіл Павлівка та Нововолодимирівка Анатолій Андрієвський, в.о. старости с. Строганівка Світлана Загороднюк, в.о. старости с. Іванівка Тетяна Панкіна, представник «ПАУЕР КОНСТРАКШН КОРПОРЕЙШН ОФ ЧАЙНА, ЛТД» асистент піар менеджера Наталія Тімошина, директор Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Силюкова та директор коледжу Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика Валерій Навроцький.

Грамотами та подарунками було нагороджено кращих учениць громади Яну Чижикову та Діану Якименко. Їхнім батькам було винесено подяку та вручили пам’ятні подарунки.

На Фестивалі традиційно наряджали Марену, можна було зустріти Вогневика і Водяного, пускали вінки на воду та запалили велике вогнище, через яке стрибали дівчата і хлопці поодинці або парами.

Сільський голова Сергій Кліщевський та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ганна Шонія нагородили дипломами за участь у Фестивалі: гурт «Рамтара» м. Одеса, гурт «Берегиня» Іванівського СБК, Копівську Любов Маркеїський СБК, танцювальний колектив «Веселка» молодшої групи Надеждівського СБК, хореографічний колектив «Фантазія» Павлівського СБК, Софію Рогальську випускницю Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Анастасію Басовську, Едуарда Мірошніка, студію танцю «Орліденс», Інессу Харазян, фольклорний колектив Надеждівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Софію Смірнову Чаплинський РБК, Дар’ю Смірнову Чаплинський РБК, школу східного танцю «Sultan of the dance» м. Каховка, ініціативну групу дітей та молоді с. Хрестівка, танцювальний колектив Шевченківського СБК, ансамбль «Троянда» Хлібодарівського СБК, ансамбль Мелодія» Долинського СБК, гурт «Дивоцвіт» Шевченківського СБК, гурт «Дзвіночок» Новонаталівського СБК, Копівську Світлану Маркеївський СБК, дует Елеонори Міщенко та Крістіни Іноземцевої смт. Чаплинка, Марині Удод учениці Надеждівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, хореографічний колектив «Забава» Новонаталівського СБК, дует Родіона Дичка та Давида Мхитаряна Григорівський СБК, Вікторію Навроцьку директора культурного центру Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика, Ларису Замкову майстриню з містечка майстрів м. Нова Каховка, Оксану Ткачук майстриню з містечка майстрів м. Нова Каховка та Лідію Стоян майстриню прикладного мистецтва з смт. Чаплинка.

Яскравим феєрверком завершилась концертна програма Фестивалю. Після чого розпочалась дискотека за участю DJ NezhV, MC Empat та студентів Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика.