Тренінг з питань розробки ефективної організаційної структури органів місцевого самоврядування

Дата: 19.06.2019 16:43

18-19 червня 2019 року в м. Херсоні Асоціація об’єднаних територіальних громад в рамках програми DOBRE провела 2-денний практичний тренінг з питань розробки ефективної організаційної структури органів місцевого самоврядування для керуючих справами органів місцевого самоврядування або спеціалістів відповідальних за кадрову роботу.

На тренінгу був присутній представник Присиваської ОТГ Горлінський Станіслав Миколайович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Протягом двох днів учасники мали змогу навчитися моделювати оргструктури відповідно до законодавчих повноважень та вимог до надання послуг мешканцям громад. Також були запропоновані нові інструменти підвищення інституційної спроможності територіальної громади та можливості запровадження систем управління якістю послуг.