Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти
Дата: 18.06.2019 11:59
Кількість переглядів: 1166
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/8cd4c9d25b2f419a414407a7280b0733.png)
За результатами наказу Департаменту освіти, науки та молоді від 13.06.2019 року №153 «Про підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти» серед сільських шкіл І місце посіла Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Вітаємо Шипку Василя Дмитровича, вчителя фізичної культури Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів з перемогою.
« повернутися