Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Увага! Триває Програма "Власний дім"! Розширився перелік напрямків, на які надається пільговий кредит!

Дата: 12.06.2019 16:45

В Херсонській області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (Указ Президента України від 27.03.1998 року №222/98).

Мешканці сільських населених пунктів області, громадяни, які переселяються в сільську місцевість, та учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції,і члени їх сімей мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних на наступні цілі:

Враховуючи значний попит на потребу сільського населення у веденні особистого підсобного господарства, пільгові кредити також надаються для розвитку сільського господарства: