Увага! Щодо проведення опитування громадської думки в ОТГ для цілей Програми DOBRE

Дата: 11.06.2019 09:21

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в червні 2019 року проводе дослідження громадської думки в Присиваській об'єднаній територіальній громаді, яка є партнером Програми. Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями ОТГ процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку ОТГ. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати опитування буде використано з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах ОТГ.

Опитування проводить дослідницька компанія Іпсос в формі особистих інтерв’ю з мешканцями громади з використанням планшета. Участь у дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною .

Графік проведення опитування:

1. С. Павлівка – 11.06.2019 року