Візит щодо моніторингу впровадження Стратегії

Дата: 10.06.2019 11:08

03 та 04 червня 2019 року до Присиваської ОТГ завітали з візитом щодо моніторингу впровадження Стратегії експерти програми DOBRE зі стратегічного планування Олег Карий та Давід Хоінкіс. Першого дня відбулась зустріч з керівництвом громади (головою, заступником, керуючим справами), керівниками відділів та КП «Струмок», які безпосередньо відповідають за реалізацію визначених в Стратегії завдань. Також експерти відвідали найважливіші інвестиційні проекти, реалізовані після прийняття Стратегії.

Другого дня пройшла зустріч зі старостами та депутатами, а також членами Робочої групи, яка відповідала за розробку Стратегії.

Під час візиту обговорили найважливіші зміни, які відбулися з моменту прийняття Стратегії, ключові бар’єри, які перешкоджали в реалізації запланованих завдань, спосіб використання Стратегії, необхідність можливих змін. Від працівників громади надійшли пропозиції та зауваження, які будуть внесені до Стратегії.