Про навчання осіб за зпеціальністю Соціальний працівник в Чаплинському ПАЛ
Дата: 10.06.2019 08:24
Кількість переглядів: 686
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/5f6840c6d4d2b48f2d295dcb512035ee.jpg)
Дирекція Чаплинського професійного аграрного ліцею інформує про те, що з 01 вересня 2019 року в навчальному закладі відкривається нова професія Соціальний робітник з терміном навчання 1 рік . На безкоштовне навчання приймаються особи, які мають середню освіту віком до 35 років без вступних іспитів.
Соціальні працівники - люди особливої, делікатної професії. Вони турбуються про добробут та розкривають можливості особистості та сім'ї . Якщо Ви хочете стати професіоналом цієї справ - долучайтесь на навчання до нашого ліцею!
« повернутися