Збори місцевих жителів з питання проведення поточного ремонту асфальтного покриття

Дата: 01.06.2019 22:27

30 травня 2019 року проведена зустріч з жителями с. Григорівка, які мешкають по вулиці Толстого, по вирішенню питання "Чи потрібно їм проведення поточного ремонту асфальтного покриття?" У зв'язку з цим спочатку необхідно реконструювати трубопровід водомережі, щоб надалі уникнути руйнування асфальтового покриття. Абонентам необхідно облаштувати водозабірну колонку, яка буде знаходиться біля подвір'я (на вулиці), в обов'язковому порядку відповідно до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".

На зборах були присутні: сільський голова Кліщевський С.О., начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Богатиренко С.В., в.о. директора КП "Струмок" Сабій О.В., контролер водопровідного господарства КП "Струмок" Пашковська С.Л. та жителі вулиці Толстого.

Всі присутні на зборах проголосували "за" реконструкцію трубопроводу водомережі та проведення поточного ремонту асфальтового покриття.

На цей проект виділені кошти з державного бюджету в сумі 650 тис грн та співфінансування з місцевого бюджету  Григорівської сільської ради в сумі 65 тис грн.