Участь в обласних масових змаганнях

Дата: 20.05.2019 20:44

18 травня 2019 року в м. Нова Каховка проходив фінал обласних масових змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Серед закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради в І етапі здобула перемогу сім’я Герери (Павлівська ЗОШ), тому їм і випала честь представляти сімейну спортивну команду в обласних змаганнях, в яких взяло участь 14 команд. За підсумками спортивних випробувань тато Максим, мама Ольга та донька Вікторія вибороли 4 місце. Вони були нагороджені медалями, грамотами, а тато Максим одержав приз глядацьких симпатій. Щиро вітаємо родину Гереги! Бажаємо фізичного здоров’я, спортивних та життєвих перемог та успіхів у всіх звершеннях.